KS Tajfun Harbułtowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Najnowsza galeria

Tajfun Harbułtowice - Śląsk Koszęcin 27.08.2017
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Dron-Har Droniowice 17:00
2017-08-12 Żwirex Hadra 6:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-08-12 Płomień Borowe 0:0 LKS Wierzbie zobacz ›
2017-08-12 Tajfun Harbułtowice 1:3 Victoria Strzebiń relacja ›
2017-08-13 Unia Lubecko 1:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-08-13 Unia Lisowice 1:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-13 Promień II Glinica 0:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
Dragon Rusinowice 17:00
2017-08-19 Śląsk Koszęcin 3:1 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2017-08-20 LKS Wierzbie 2:7 Żwirex Hadra zobacz ›
2017-08-20 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:1 Płomień Borowe zobacz ›
2017-08-20 Unia Lubecko 2:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-20 Victoria Strzebiń 3:1 Unia Lisowice zobacz ›
2017-08-20 Promień II Glinica 3:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
LKS Wierzbie 17:00
2017-08-26 Płomień Borowe 2:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-26 Żwirex Hadra 6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-08-27 Tajfun Harbułtowice 1:1 Śląsk Koszęcin relacja ›
2017-08-27 Unia Lisowice 3:1 Promień II Glinica zobacz ›
2017-08-27 Unia Lubecko 3:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-08-27 Dron-Har Droniowice 1:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
Płomień Łagiewniki Wielkie 00:00
2017-09-02 Śląsk Koszęcin 5:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-09-02 Żwirex Hadra 8:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-09-02 Tajfun Harbułtowice 0:2 Unia Lisowice relacja ›
2017-09-03 LKS Wierzbie 6:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2017-09-03 Victoria Strzebiń 4:2 Płomień Borowe zobacz ›
2017-09-03 Promień II Glinica 8:1 Unia Lubecko zobacz ›
Zieloni Zborowskie 00:00
2017-09-09 Płomień Borowe 0:1 Promień II Glinica zobacz ›
2017-09-09 Żwirex Hadra 3:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-09-09 Dragon Rusinowice 0:6 LKS Wierzbie zobacz ›
2017-09-10 Unia Lisowice 4:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2017-09-10 Unia Lubecko 3:3 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2017-09-10 Dron-Har Droniowice 4:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
Victoria Strzebiń 00:00
2017-09-16 Śląsk Koszęcin 5:0 LKS Wierzbie zobacz ›
2017-09-16 Tajfun Harbułtowice 3:0 Płomień Borowe relacja ›
2017-09-17 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-09-17 Dron-Har Droniowice 9:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-09-17 Promień II Glinica 0:2 Żwirex Hadra zobacz ›
2017-09-17 Unia Lisowice 5:2 Unia Lubecko zobacz ›
Promień II Glinica 00:00
2017-11-11 Żwirex Hadra 6:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2017-11-12 Płomień Borowe 2:3 Unia Lisowice zobacz ›
2017-11-12 Dragon Rusinowice 2:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-11-12 Unia Lubecko 1:9 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2017-11-12 Dron-Har Droniowice 3:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-11-19 LKS Wierzbie 4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
Tajfun Harbułtowice 00:00
2017-09-30 Śląsk Koszęcin 6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-10-01 LKS Wierzbie 5:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-10-01 Victoria Strzebiń 4:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-10-01 Promień II Glinica 6:1 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2017-10-01 Unia Lisowice 2:4 Żwirex Hadra zobacz ›
2017-10-01 Unia Lubecko 2:1 Płomień Borowe zobacz ›
Unia Lisowice 00:00
2017-10-07 Płomień Borowe 2:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2017-10-07 Żwirex Hadra 11:1 Unia Lubecko zobacz ›
2017-10-07 Dragon Rusinowice 4:0 Promień II Glinica zobacz ›
2017-10-08 Dron-Har Droniowice 1:5 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2017-10-08 LKS Wierzbie 1:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-10-08 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:6 Zieloni Zborowskie zobacz ›
10  Unia Lubecko 00:00
10  2017-10-14 Śląsk Koszęcin 4:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
10  2017-10-14 Płomień Borowe 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
10  2017-10-15 Tajfun Harbułtowice 1:3 Dragon Rusinowice relacja ›
10  2017-10-15 Victoria Strzebiń 0:3 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
10  2017-10-15 Promień II Glinica 0:1 LKS Wierzbie zobacz ›
10  2017-10-15 Unia Lisowice 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
11  Płomień Borowe 00:00
11  2017-10-21 Żwirex Hadra 3:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
11  2017-10-21 Dragon Rusinowice 2:2 Unia Lisowice zobacz ›
11  2017-10-22 Dron-Har Droniowice 7:3 Unia Lubecko zobacz ›
11  2017-10-22 LKS Wierzbie 5:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
11  2017-10-22 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:3 Promień II Glinica zobacz ›
11  2017-10-22 Victoria Strzebiń 0:4 Zieloni Zborowskie zobacz ›
12  Żwirex Hadra 00:00
12  2017-10-28 Śląsk Koszęcin 5:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
12  2017-10-28 Tajfun Harbułtowice 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
12  2017-10-28 Płomień Borowe 1:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
12  2017-10-29 Promień II Glinica 3:5 Zieloni Zborowskie zobacz ›
12  2017-10-29 Unia Lisowice 7:0 LKS Wierzbie zobacz ›
12  2017-11-18 Unia Lubecko 0:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
13  Śląsk Koszęcin 00:00
13  2017-11-04 Dragon Rusinowice 2:3 Płomień Borowe zobacz ›
13  2017-11-04 Tajfun Harbułtowice 6:2 Zieloni Zborowskie relacja ›
13  2017-11-05 Dron-Har Droniowice 1:4 Żwirex Hadra zobacz ›
13  2017-11-05 LKS Wierzbie 5:0 Unia Lubecko zobacz ›
13  2017-11-05 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:3 Unia Lisowice zobacz ›
13  2017-11-05 Victoria Strzebiń 4:3 Promień II Glinica zobacz ›
14  2018-04-08 Tajfun Harbułtowice 1:2 Victoria Strzebiń relacja ›
14  2018-04-08 LKS Wierzbie 1:3 Płomień Borowe zobacz ›
14  2018-04-08 Dragon Rusinowice 3:4 Żwirex Hadra zobacz ›
14  2018-04-08 Śląsk Koszęcin 3:2 Promień II Glinica zobacz ›
14  2018-04-08 Zieloni Zborowskie 2:4 Unia Lisowice zobacz ›
14  2018-04-08 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 Unia Lubecko zobacz ›
15  2018-04-15 Dron-Har Droniowice 0:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
15  2018-04-15 Żwirex Hadra 5:1 LKS Wierzbie zobacz ›
15  2018-04-15 Płomień Borowe 7:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
15  2018-04-15 Zieloni Zborowskie 4:2 Unia Lubecko zobacz ›
15  2018-04-15 Unia Lisowice 2:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
15  2018-04-15 Tajfun Harbułtowice 0:4 Promień II Glinica relacja ›
16  2018-04-22 Śląsk Koszęcin 6:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
16  2018-04-22 Zieloni Zborowskie 2:1 Płomień Borowe zobacz ›
16  2018-04-22 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
16  2018-04-22 Promień II Glinica 0:4 Unia Lisowice zobacz ›
16  2018-04-22 Unia Lubecko 1:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
16  2018-04-22 Dragon Rusinowice 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
17  2018-04-29 Dragon Rusinowice 1:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
17  2018-04-29 Zieloni Zborowskie 2:3 Żwirex Hadra zobacz ›
17  2018-04-29 Unia Lisowice 3:5 Tajfun Harbułtowice relacja ›
17  2018-04-29 Dron-Har Droniowice 0:3 LKS Wierzbie zobacz ›
17  2018-04-29 Płomień Borowe 4:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
17  2018-04-29 Unia Lubecko 2:4 Promień II Glinica zobacz ›
18  2018-05-03 Promień II Glinica 0:2 Płomień Borowe zobacz ›
18  2018-05-03 Żwirex Hadra 4:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
18  2018-05-03 LKS Wierzbie 0:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
18  2018-05-03 Śląsk Koszęcin 6:1 Unia Lisowice zobacz ›
18  2018-05-03 Tajfun Harbułtowice 2:1 Unia Lubecko relacja ›
18  2018-05-03 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
19  2018-05-06 LKS Wierzbie 1:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
19  2018-05-06 Płomień Borowe 1:2 Tajfun Harbułtowice relacja ›
19  2018-05-06 Dragon Rusinowice 4:4 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
19  2018-05-06 Zieloni Zborowskie 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
19  2018-05-06 Żwirex Hadra 4:1 Promień II Glinica zobacz ›
19  2018-05-06 Unia Lubecko 2:4 Unia Lisowice zobacz ›
20  2018-05-12 Tajfun Harbułtowice 1:1 Żwirex Hadra relacja ›
20  2018-05-13 Unia Lisowice 7:0 Płomień Borowe zobacz ›
20  2018-05-13 Zieloni Zborowskie 0:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
20  2018-05-13 Śląsk Koszęcin 4:0 Unia Lubecko zobacz ›
20  2018-05-13 Dron-Har Droniowice 0:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
20  2018-05-13 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 LKS Wierzbie zobacz ›
21  2018-05-20 Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie zobacz ›
21  2018-05-20 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
21  2018-05-20 Dragon Rusinowice 0:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
21  2018-05-20 Dron-Har Droniowice 0:3 Promień II Glinica zobacz ›
21  2018-05-20 Żwirex Hadra 4:1 Unia Lisowice zobacz ›
21  2018-05-20 Płomień Borowe 6:0 Unia Lubecko zobacz ›
22  2018-05-27 Śląsk Koszęcin 4:2 Płomień Borowe zobacz ›
22  2018-05-27 Unia Lubecko 0:5 Żwirex Hadra zobacz ›
22  2018-05-27 Tajfun Harbułtowice 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
22  2018-05-27 Promień II Glinica 2:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
22  2018-05-27 Victoria Strzebiń 7:0 LKS Wierzbie zobacz ›
22  2018-05-27 Zieloni Zborowskie 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
23  2018-05-31 Zieloni Zborowskie 1:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
23  2018-05-31 Płomień Łagiewniki Wielkie 5:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
23  2018-05-31 LKS Wierzbie 0:2 Promień II Glinica zobacz ›
23  2018-05-31 Dragon Rusinowice 0:5 Tajfun Harbułtowice relacja ›
23  2018-05-31 Dron-Har Droniowice 0:3 Unia Lisowice zobacz ›
23  2018-05-31 Żwirex Hadra 6:0 Płomień Borowe zobacz ›
24  2018-06-03 Zieloni Zborowskie 0:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
24  2018-06-03 Śląsk Koszęcin 0:3 Żwirex Hadra zobacz ›
24  2018-06-03 Unia Lubecko 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
24  2018-06-03 Unia Lisowice 1:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
24  2018-06-03 Tajfun Harbułtowice 0:0 LKS Wierzbie relacja ›
24  2018-06-03 Promień II Glinica 2:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
25  2018-06-10 Victoria Strzebiń 0:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
25  2018-06-10 Zieloni Zborowskie 1:3 Promień II Glinica zobacz ›
25  2018-06-10 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 Tajfun Harbułtowice relacja ›
25  2018-06-10 LKS Wierzbie 1:3 Unia Lisowice zobacz ›
25  2018-06-10 Dragon Rusinowice 1:2 Unia Lubecko zobacz ›
25  2018-06-10 Dron-Har Droniowice 0:3 Płomień Borowe zobacz ›
26  2018-06-17 Zieloni Zborowskie 1:5 Tajfun Harbułtowice relacja ›
26  2018-06-17 Żwirex Hadra 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
26  2018-06-17 Płomień Borowe 3:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
26  2018-06-17 Unia Lubecko 4:1 LKS Wierzbie zobacz ›
26  2018-06-17 Unia Lisowice 1:3 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
26  2018-06-17 Promień II Glinica 2:4 Victoria Strzebiń zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

Zieloni ZborowskieTajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie 1:5 Tajfun Harbułtowice
2018-06-17, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zieloni Zborowskie 1:5 Tajfun Harbułtowice
Żwirex Hadra 3:0 Dron - Har Droniowice
Płomień Borowe 3:0 Dragon Rusinowice
Unia Lubecko 4:1 LKS Wierzbie
Unia Lisowice 1:3 Płomień Łagiewniki Wielkie
Promień II Glinica 2:4 Victoria Strzebiń

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 169, wczoraj: 160
ogółem: 604 082

statystyki szczegółowe