KS Tajfun Harbułtowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Kalendarium

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice - 17:00

28

10-2018

niedziela

Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice - 17:00

29

10-2018

pon.

Najnowsza galeria

Tajfun Harbułtowice - Śląsk Koszęcin 27.08.2017
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-19 LKS Wierzbie 1:2 Unia Lubecko zobacz ›
2018-08-19 Tajfun Harbułtowice 5:1 Promień II Glinica relacja ›
2018-08-19 Dragon Rusinowice 2:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Pawonków Victoria Strzebiń 17:00
2018-08-19 Płomień Borowe 3:3 Unia Lisowice zobacz ›
2018-08-19 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:4 Rybak Ciasna zobacz ›
2018-08-26 Unia Lubecko 3:4 Rybak Ciasna zobacz ›
2018-08-26 Unia Lisowice 5:2 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2018-08-26 Victoria Strzebiń 3:2 Płomień Borowe zobacz ›
2018-08-26 Zieloni Zborowskie 1:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
2018-08-26 Promień II Glinica 3:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
2018-08-26 LKS Wierzbie 4:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2018-09-02 Tajfun Harbułtowice 3:2 Unia Lubecko relacja ›
2018-09-02 Dragon Rusinowice 1:3 LKS Wierzbie zobacz ›
2018-09-02 Orzeł Pawonków 6:1 Promień II Glinica zobacz ›
2018-09-02 Płomień Borowe 3:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-09-02 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:5 Victoria Strzebiń zobacz ›
2018-09-02 Rybak Ciasna 0:3 Unia Lisowice zobacz ›
2018-09-09 Unia Lubecko 0:6 Unia Lisowice zobacz ›
2018-09-09 Victoria Strzebiń 2:1 Rybak Ciasna zobacz ›
2018-09-09 Zieloni Zborowskie 0:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2018-09-09 Promień II Glinica 1:3 Płomień Borowe zobacz ›
2018-09-09 LKS Wierzbie 1:7 Orzeł Pawonków zobacz ›
2018-09-09 Tajfun Harbułtowice 2:1 Dragon Rusinowice relacja ›
2018-09-16 Dragon Rusinowice 5:1 Unia Lubecko zobacz ›
2018-09-16 Orzeł Pawonków 1:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2018-09-16 Płomień Borowe 1:1 LKS Wierzbie zobacz ›
2018-09-16 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Promień II Glinica zobacz ›
2018-09-16 Rybak Ciasna 4:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-09-16 Unia Lisowice 5:1 Victoria Strzebiń zobacz ›
2018-09-22 Dragon Rusinowice 0:4 Orzeł Pawonków zobacz ›
2018-09-23 Unia Lubecko 3:1 Victoria Strzebiń zobacz ›
2018-09-23 Zieloni Zborowskie 1:5 Unia Lisowice zobacz ›
2018-09-23 Promień II Glinica 2:1 Rybak Ciasna zobacz ›
2018-09-23 LKS Wierzbie 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2018-09-23 Tajfun Harbułtowice 3:1 Płomień Borowe relacja ›
2018-09-30 Orzeł Pawonków 2:1 Unia Lubecko zobacz ›
2018-09-30 Płomień Borowe 3:4 Dragon Rusinowice zobacz ›
2018-09-30 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:3 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2018-09-30 Rybak Ciasna 1:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2018-09-30 Unia Lisowice 0:1 Promień II Glinica zobacz ›
2018-09-30 Victoria Strzebiń 2:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-10-07 Unia Lubecko 1:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2018-10-07 Promień II Glinica 1:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
2018-10-07 LKS Wierzbie 1:4 Unia Lisowice zobacz ›
2018-10-07 Tajfun Harbułtowice 4:2 Rybak Ciasna relacja ›
2018-10-07 Dragon Rusinowice 4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2018-10-07 Orzeł Pawonków 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
2018-10-14 Płomień Borowe 1:5 Unia Lubecko zobacz ›
2018-10-14 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:7 Orzeł Pawonków zobacz ›
2018-10-14 Rybak Ciasna 1:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
2018-10-14 Unia Lisowice 4:0 Tajfun Harbułtowice relacja ›
2018-10-14 Victoria Strzebiń 1:1 LKS Wierzbie zobacz ›
2018-10-14 Zieloni Zborowskie 0:3 Promień II Glinica zobacz ›
10  2018-10-21 Unia Lubecko 6:2 Promień II Glinica zobacz ›
10  2018-10-21 LKS Wierzbie 4:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
10  2018-10-21 Tajfun Harbułtowice 2:4 Victoria Strzebiń relacja ›
10  2018-10-21 Dragon Rusinowice 1:4 Unia Lisowice zobacz ›
10  2018-10-21 Orzeł Pawonków 3:2 Rybak Ciasna zobacz ›
10  2018-10-21 Płomień Borowe 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
11  2018-10-28 Płomień Łagiewniki Wielkie Unia Lubecko 17:00
11  2018-10-28 Rybak Ciasna Płomień Borowe 17:00
11  2018-10-28 Unia Lisowice Orzeł Pawonków 17:00
11  2018-10-28 Victoria Strzebiń Dragon Rusinowice 17:00
11  2018-10-28 Zieloni Zborowskie Tajfun Harbułtowice 17:00
11  2018-10-28 Promień II Glinica LKS Wierzbie 17:00

Najbliższe spotkanie

Zieloni ZborowskieTajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie   Tajfun Harbułtowice
2018-10-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
Rybak Ciasna - Płomień Borowe
Unia Lisowice - Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń - Dragon Rusinowice
Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice
Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Ostatnie spotkanie

Tajfun HarbułtowiceVictoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice 2:4 Victoria Strzebiń
2018-10-21, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice 2:4 Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice 1:4 Unia Lisowice
Orzeł Pawonków 3:2 Rybak Ciasna
Płomień Borowe 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 307
ogółem: 624 668

statystyki szczegółowe