KS Tajfun Harbułtowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Kalendarium

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice - 17:00

28

10-2018

niedziela

Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice - 17:00

29

10-2018

pon.

Najnowsza galeria

Tajfun Harbułtowice - Śląsk Koszęcin 27.08.2017
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. plus 10 25 8 1 1 39 - 10 +29
2. minus 9 25 8 1 0 35 - 7 +28
3. bz 10 19 6 1 3 24 - 20 +4
4. bz 9 19 6 1 2 22 - 19 +3
5. plus 10 17 5 2 3 21 - 19 +2
6. minus 10 15 5 0 5 17 - 26 -9
7. plus 10 13 4 1 5 24 - 26 -2
8. minus 10 13 4 1 5 20 - 22 -2
9. minus 10 10 3 1 6 20 - 21 -1
10. bz 10 9 2 3 5 19 - 27 -8
11. bz 10 3 1 0 9 10 - 35 -25
12. bz 10 2 0 2 8 8 - 27 -19

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 6 15 5 0 1 19 - 11 +8
2. 5 13 4 1 0 15 - 5 +10
3. 4 10 3 1 0 8 - 5 +3
4. 4 9 3 0 1 14 - 4 +10
5. 6 9 3 0 3 13 - 13 0
6. 6 9 3 0 3 14 - 15 -1
7. 5 7 2 1 2 13 - 14 -1
8. 4 6 2 0 2 7 - 8 -1
9. 6 6 1 3 2 13 - 17 -4
10. 4 4 1 1 2 6 - 6 0
11. 4 0 0 0 4 2 - 11 -9
12. 5 0 0 0 5 5 - 21 -16

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 6 16 5 1 0 25 - 6 +19
2. 4 12 4 0 0 20 - 2 +18
3. 5 9 3 0 2 14 - 14 0
4. 6 9 3 0 3 10 - 18 -8
5. 4 8 2 2 0 7 - 4 +3
6. 6 6 2 0 4 14 - 15 -1
7. 5 6 2 0 3 11 - 12 -1
8. 4 4 1 1 2 7 - 9 -2
9. 4 4 1 1 2 5 - 9 -4
10. 4 3 1 0 3 6 - 10 -4
11. 5 3 1 0 4 5 - 14 -9
12. 6 2 0 2 4 6 - 16 -10

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Unia Lisowice 10 25 8 1 1 39 - 10 +29
2. Orzeł Pawonków 9 25 8 1 0 35 - 7 +28
3. Tajfun Harbułtowice 10 19 6 1 3 24 - 20 +4
4. Victoria Strzebiń 9 19 6 1 2 22 - 19 +3
5. LKS Wierzbie 10 17 5 2 3 21 - 19 +2
6. Promień II Glinica 10 15 5 0 5 17 - 26 -9
7. Unia Lubecko 10 13 4 1 5 24 - 26 -2
8. Dragon Rusinowice 10 13 4 1 5 20 - 22 -2
9. Rybak Ciasna 10 10 3 1 6 20 - 21 -1
10. Płomień Borowe 10 9 2 3 5 19 - 27 -8
11. Płomień Łagiewniki Wielkie 10 3 1 0 9 10 - 35 -25
12. Zieloni Zborowskie 10 2 0 2 8 8 - 27 -19

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł Pawonków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Unia Lisowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Płomień Łagiewniki Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Płomień Borowe 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Dragon Rusinowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Unia Lubecko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. LKS Wierzbie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Promień II Glinica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Rybak Ciasna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Zieloni Zborowskie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Tajfun Harbułtowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Victoria Strzebiń 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Orzeł Pawonków XXX 1:1 - 3:26:1 - 2:1 - 3:0 - - -
2. Tajfun Harbułtowice - XXX - 4:25:1 - 3:22:13:1 - - 2:4
3. Zieloni Zborowskie1:2 - XXX - 0:3 - - - - 0:11:5 -
4. Rybak Ciasna - - 4:0 XXX - 1:2 - 1:1 - - 0:3 -
5. Promień II Glinica - - - 2:1 XXX - - 3:11:3 - - 1:3
6. LKS Wierzbie1:74:14:0 - - XXX 1:2 - - 3:11:4 -
7. Unia Lubecko - - 1:13:46:2 - XXX - - - 0:63:1
8. Dragon Rusinowice0:4 - 2:1 - - 1:35:1 XXX - 4:01:4 -
9. Płomień Borowe - - 3:3 - - 1:11:53:4 XXX 2:13:3 -
10. Płomień Łagiewniki Wielkie0:70:3 - 1:41:2 - - - - XXX - 3:5
11. Unia Lisowice - 4:0 - - 0:1 - - - - 5:2 XXX 5:1
12. Victoria Strzebiń - - 2:12:1 - 1:1 - - 3:2 - - XXX

Najbliższe spotkanie

Zieloni ZborowskieTajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie   Tajfun Harbułtowice
2018-10-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko
Rybak Ciasna - Płomień Borowe
Unia Lisowice - Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń - Dragon Rusinowice
Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice
Promień II Glinica - LKS Wierzbie

Ostatnie spotkanie

Tajfun HarbułtowiceVictoria Strzebiń
Tajfun Harbułtowice 2:4 Victoria Strzebiń
2018-10-21, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Unia Lubecko 6:2 Promień II Glinica
LKS Wierzbie 4:0 Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice 2:4 Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice 1:4 Unia Lisowice
Orzeł Pawonków 3:2 Rybak Ciasna
Płomień Borowe 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 307
ogółem: 624 712

statystyki szczegółowe