KS Tajfun Harbułtowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Najnowsza galeria

Tajfun Harbułtowice - Śląsk Koszęcin 27.08.2017
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Terminarz!!!

  • autor: Roksana.sowa2907, 2018-03-09 18:16

RUNDA WIOSENNA - 2018

KOLEJKA 14 - 08.04.2018 Godzina 16.00

1. Tajfun Harbułtowice-Victoria Strzebiń

2. LKS Wierzbie-Płomień Borowe

3. Dragon Rusinowice-Żwirex Hadra

4. Śląsk Koszęcin-Promień II Glinica

5. Zieloni Zborowskie-Unia Lisowice

6. Płomień Łagiewniki Wielkie-Unia Lubecko

7. pauza-Dron-Har Droniowice

KOLEJKA 15 - 15.04.2018 Godzina 16.00

1. Dron-Har Droniowice-Śląsk Koszęcin

2. Dragon Rusinowice-pauza

3. Żwirex Hadra-LKS Wierzbie

4. Płomień Borowe-Płomień Łagiewniki Wielkie

5. Zieloni Zborowskie-Unia Lubecko

6. Unia Lisowice-Victoria Strzebiń

7. Tajfun Harbułtowice-Promień II Glinica

KOLEJKA 16 - 22.04.2018 Godzina 16.00

1. Śląsk Koszęcin-Tajfun Harbułtowice

2. Zieloni Zborowskie-Płomień Borowe

3. Płomień Łagiewniki Wielkie-Żwirex Hadra

4. Promień II Glinica-Unia Lisowice

5. Unia Lubecko-Victoria Strzebiń

6. pauza-LKS Wierzbie

7. Dragon Rusinowice-Dron-Har Droniowice

KOLEJKA 17 - 29.04.2018 Godzina 16.00

1. Dragon Rusinowice-Śląsk Koszęcin

2.Zieloni Zborowskie-Żwirex Hadra

3. Unia Lisowice-Tajfun Harbułtowice

4. Dron-Har Droniowice- LKS Wierzbie

5. pauza-Płomień Łagiewniki Wielkie

6. Płomień Borowe-Victoria Strzebiń

7. Unia Lubecko-Promień II Glinica

KOLEJKA 18 - 03.05.2018 (czwartek) Godzina 17.00

1. Promień II Glinica-Płomień Borowe

2. Żwirex Hadra-Victoria Strzebiń

3. LKS Wierzbie-Dragon Rusinowice

4. Śląsk Koszęcin-Unia Lisowice

5. Tajfun Harbułtowice-Unia Lubecko

6. Zieloni Zborowskie-pauza

7. Płomień Łagiewniki Wielkie-Dron-Har Droniowice

KOLEJKA 19 - 06.05.2018 Godzina 17.00

1. LKS Wierzbie-Śląsk Koszęcin

2. Płomień Borowe-Tajfun Harbułtowice

3. Dragon Rusinowice-Płomień Łagiewniki Wielkie

4. Zieloni Zborowskie-Dron-Har Droniowice

5. pauza-Victoria Strzebiń

6. Żwirex Hadra-Promień II Glinica

7. Unia Lubecko-Unia Lisowice

KOLEJKA 20 - 13.05.2018 Godzina 17.00

1. Unia Lisowice-Płomień Borowe

2. Tajfun Harbułtowice-Żwirex Hadra

3. Zieloni Zborowskie-Dragon Rusinowice

4. Śląsk Koszęcin-Unia Lubecko

5. Promień II Glinica-pauza

6. Dron-Har Droniowice-Victoria Strzebiń

7. Płomień Łagiewniki Wielkie-LKS Wierzbie


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [66]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

Zieloni ZborowskieTajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie 1:5 Tajfun Harbułtowice
2018-06-17, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zieloni Zborowskie 1:5 Tajfun Harbułtowice
Żwirex Hadra 3:0 Dron - Har Droniowice
Płomień Borowe 3:0 Dragon Rusinowice
Unia Lubecko 4:1 LKS Wierzbie
Unia Lisowice 1:3 Płomień Łagiewniki Wielkie
Promień II Glinica 2:4 Victoria Strzebiń

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 131, wczoraj: 160
ogółem: 604 044

statystyki szczegółowe