KS Tajfun Harbułtowice - strona nieoficjalna

pon.

Tajfun Harbułtowice - Śląsk Koszęcin 27.08.2017
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.

Sparing 3!!!

• autor: Roksana.sowa2907, 2018-03-12 17:03

Tajfun Harbułtowice 2-2 Ruch Kochanowice

11 marca 2018r. odbył się mecz towarzyski naszego zespołu z drużyną z Kochanowic. Od samego początku pokazaliśmy, że mecz ten nie będzie pod presją Ruchu i że my też potrafimy pokazać pazura. Od pierwszych minut pokazaliśmy naszą siłę i napieraliśmy na przeciwną drużynę. W pierwszych sekundach nasi zawodnicy mieli szansę zdobyć bramkę, lecz pech bardzo lubi naszą drużynę i niestety nie udało nam się trafić do bramki przeciwnika. Pierwszy mecz zagrali nowi zawodnicy testowani, którzy pokazali się z jak najlepszej strony. Pierwszą bramkę straciliśmy przez trafienie do naszej bramki przez Marcina Puchalskiego- zawodnika Ruchu. Później do wyrównania doprowadził Marek Jaroń-zawodnik testowany naszej drużyny-, po kilku minutach znowu trafia zawodnik Kochanowic i znowu przegrywamy, lecz my się nie poddajemy i walczymy dalej. Następnie po kolejnych minutach do bramki przeciwnika trafia nasz młody zawodnik Szymon Wysocki. Do końca meczu emocje nadal sięgały zenitu. Nie spuszczaliśmy tempa ani na chwilę. Oby dwie drużyny chciały pokazać na co je jeszcze stać i dalej walczyły o to, aby trafić do bramki przeciwnika, lecz do ostatniej minuty wynik się nie zmienił i został remis.

Skład: Karol Kasprzak-Marek Imiołczyk, Marcin Sowa, Paweł Pytlas, Damian Taczała- Arkadiusz Barakowski, Mateusz Adamek, Wojciech Krawczyk, Kamil Wypych-Marek Jaroń, Szymon Wysocki

Ponadto: Wojciech Pytlas, Marek Kauder, Daniel Rokosa, Dawid Jeziorski, Tomasz Zamoski

Bramki: Marek Jaroń, Szymon Wysocki

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zieloni ZborowskieTajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie 1:5 Tajfun Harbułtowice