Tajfun Harbułtowice 1-2 Victoria Strzebiń

1-2 Richter Adrian 63'

Skład: Jarosław Woźniak-Marek Imiołczyk, Paweł Pytlas, Wojciech Krawczyk, Damian Taczała- Arkadiusz Barakowski, Kamil Wypych, Marek Jaroń, Karol Kasprzak- Wysocki Szymon, Jeziorski Dawid

Rezerwa: Bartosz Swoboda, Mateusz Adamek, Patryk Adamek, Daniel Rokosa, Patryk Sowa, Dariusz Tyrała, Tomasz Zamoski

Kartka Ż: Barakowski Arkadiusz, Wypych Kamil, Adamek Mateusz

Mecz odbył się w minioną niedzielę. Pierwsza połowa przebiegała po naszej myśli. Już w 7 minucie po wykonaniu rzutu rożnego przez naszego zawodnika-Karola Kasprzaka- po małym zamieszaniu w polu karnym Victorii piłka odbija się od jej zawodnika i trafia do bramki jako samobójcza. Do 41' mecz rozgrywa się pod nasze dyktando i nadal utrzymujemy wynik 1:0. To właśnie w tej minucie Adrian Richter trafia do bramki pokonując naszego bramkarza przy rzucie karnym, który został odgwizdany przez głównego sędziego- Daniela Mrącza-przez niechciane zagranie ręką naszego obrońcy Wojciecha K. . Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. Na przerwie nasz trener powiedział kilka słów do naszych zawodników oraz zrobił zmianę, w której boisko opuścił Wysocki Szymon, a za niego pojawił się Mateusz Adamek. I właśnie tak  rozpoczęła się w naszej drużynie druga połowa. Remis utrzymywał się do 63', w której do naszej bramki znów trafia po raz drugi Richter Adrian po kolejnym rzucie karnym- tym razem niesłusznym. Już do końca spotkania przegrywamy i z boiska schodzimy z brakiem punktów. Druga połowa niestety nie należała do naszej drużyny, która dała za dużo swobody przeciwnikowi.