Tajfun Harbułtowice 5-1 Promień II Glinica

5-1 Dariusz Tyrała

Skład: Bartosz Swoboda - Dawid Jeziorski, Paweł Pytlas, Wojciech Pytlas, Damian Taczała - Mateusz Sowa (80' - Marek Kauder), Dawid Hehnel, Kamil Wypych (83'- Dariusz Tyrała), Karol Kasprzak (70'- Marek Imiołczyk) - Marek Jaroń, Szymon Wysocki (60'- Paweł Kłosek)

Rezerwa: Tomasz Zamoski, Dariusz Tyrała, Patryk Sowa, Marek Kauder, Daniel Rokosa, Marek Imiołczyk, Paweł Kłosek

Kartki Ż: Marek Imiołczyk, Szymon Wysocki

Dzisiejszy mecz zakończył się wysoką wygraną naszego zespołu- 5:1. Początek meczu zapowiadał się ciężko, co później przekładało się na naszą grę. Błędy w obronie oraz ataku stwarzały możliwość kontry naszego przeciwnika. Po kilku minutach ogrania się z piłką, przeciwnikami oraz boiskiem, staliśmy się dużym zagrożeniem dla drużyny z Glinicy. Pierwszą bramkę strzelił nasz kapitan- Dawid Hehnel, co dało nam więcej swobody oraz myślenia, jak zagrać, żeby było dobrze. Następnie do bramki trafił Marek Jaroń. Z wynikiem 2:0 schodzimy na przerwę.

Kilka minut po gwizdku sędziego, informującego nas o rozpoczęciu drugiej połowy, tracimy bramkę, którą zdobył- Jacek Główka. Kolejne minuty biegną już pod nasze dyktando. Następne bramki padają, dzięki zasługi- Dawida Hehnela, Mateusza Sowa oraz Darka Tyrały